W piątkowy wieczór chcemy porozmawiać o sztuce. Tym razem nie o wartościach estetycznych czy funkcji rozrywkowej, ale o emocjach - bo jak wszystkie kobiety bardzo lubimy mieć świadomość tego, co się dzieje z naszymi emocjami i zawsze podziwiamy damską wnikliwość i empatię w tych kwestiach. Męską również.
Spotkanie poprowadzi Paulina Buźniak, która na co dzień pracuje w Pracowni Ilustracji Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz wykłada techniki komputerowe dla studentów ASP.
Paulina opowie o swoich pracach, relacjach rodzinnych, rozmowach, które nigdy się nie odbyły i codzienności, która determinuje to, o czym chce mówić poprzez sztukę. Dodatkowo powie, jak to się stało, że pośród ogromu technik graficznych wybrała tę ciężką fizycznie harówkę (noszenie kamieni wymaga sporych ćwiczeń na siłowni;) i jeszcze w dodatku znajduje w tym przyjemność i satysfakcję…
Także będzie coś dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak się poprzez sztukę wyrazić i dla tych, co chcą poznać sztukę od strony rzemiosła.
Back to Top