I’m in!

Mój plakat zakwalifikowany do udziału w Konkursie Głównym 28. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie!

Dziękujemy za Wasz udział! Cieszy nas ilość i wysoki poziomu przesłanych plakatów. Poniżej znajduje się lista osób przyjętych do Konkursu Głównego 28. Międzynarodowe Biennale Plakatu. 

Gratulacje! 

Każdy zakwalifikowany otrzyma od nas indywidualne powiadomienie mailowe z dalszymi informacjami.

Zachęcamy do spróbowania swoich sił również w Konkursie Tematycznym. Termin zgłaszania prac upływa 15 kwietnia 2023 r.

Do zobaczenia na otwarciu 24 czerwca 2023 roku!

2x Goldstein, DE

Mirosław Adamczyk, PL

Mohammad Afshar, IR

Guillaume André, FR

André Baldinger et Toan Vu-Huu, FR (dwa plakaty)

Corinne Ang, HK

Julie Annezo, FR

József Árendás, HU

Aaron Auel, DE

Wiktoria Bajka, PL

Peter Bankov, CZ

Veronika Barrera and Eduardo Barrera Arambarri, MX

Michal Batory, FR

Marcel Benčík, SK

Tomasz Berezowski, PL

Krzysztof Białowicz, PL

Shuyao Bian, CN

Tomasz Bierkowski, PL

Konrad Błaszczyk, PL

Kuba Bogacki, PL

Tomasz Bogusławski, PL

Bartek Bojarczuk, PL

Moritz Borchardt, DE

Michel Bouvet, FR

Erich Brechbühl, CH (dwa plakaty)

Tomasz Broda, PL

Lotte Budai, HU

Andrzej Budek, PL

Natalia Bugaj, PL (dwa plakaty)

Stephan Bundi, CH

Paulina Buźniak, PL

C2F Richli & Burri, CH

Candela Calcagno, AR

Aleksiej Cecocho, PL

Yuese Chen, CN

Christian Chladny, DE

Jun Choi, CN

Jan Ciałowicz, PL

Louisa Clever, DE

Aya Codama, JP

Arnaud Corbin, FR

Bettina Csikesz, HU

Ronald Curchod, FR

Dawid Czajkowski, PL

Dominika Czerniak-Chojnacka, PL

Ambroży Dańko, PL

Piotr Depta-Kleśta, PL

Biarna Diegmüller, DE

Jan Diehl-Michałowski, PL

Wojciech Domagalski, PL

Lex Drewinski, DE

Alice Drueding and Joe Scorsone, US

Krzysztof Ducki, HU

Michał Dyakowski, PL

Marcin Dzbanuszek, PL

Wojtek Dzięcioł, PL

El Fantasma de Heredia, AR

Filippo Emiliani, IT

Jan Estrada-Osmycki, PL

Yuting Fang, CN

Lea Fischlin, CH

Marian Fitz, DE

Magdalena Frankowska i Artur Frankowski- studio Fontarte, PL

Małgorzata Frąckiewicz i Tomek Głowacki, PL

Anna Frydrych, PL

Hiroki Fujimaki, JP

Stanisław Gajewski, PL

Xindi Gao, CN

Osvaldo Gaona, MX

Naandeyé García Villegas, MX

Björn Giesecke, DE

Aneta & Filip Gębscy, PL

Tomek Głowacki, PL

Andreas Golde, DE

Mark Gowing, AU

Julia Górka, PL

Götz Gramlich, DE

Marta Granados, CO

Frieder Grindler, DE

Małgorzata Gurowska, PL

Patryk Hardziej, PL (dwa plakaty)

Helena Hauswirt, PL (dwa plakaty)

Sijing He, CN

Jianping He, DE

Hekla Studio, PL

Elham Hemmat, GB

HFS Studio, DE

Fons Hickmann, DE (dwa plakaty)

Matthias Hofmann, CH

István Horkay, HU

Krzysztof Ignasiak, PL

Kuki Krzysztof Iwański, PL

Sławomir Iwański, PL

Łukasz Izert, PL

Maciej Januszewski, PL

Peter Javorik, PL

Radovan Jenko, SI

Jakub Jezierski, PL

Paweł Jońca, PL

Michał Jońca, PL

Alexander Jordan, FR

Ryszard Kajzer, PL

Jakub Kamiński, PL

Piotr Karczewski, PL

Piotr Karski, PL

Noriyuki Kasai, JP

Gitte Kath, DK

György Kemény, HU

Ishan Khosla, IN

Ferenc Kiss, HU

Zofia Klajs, PL

Andrzej Klimowski, GB

Łukasz Koniuszy, PL

Wojciech Korkuć Korek, PL

Jonathan Körner, DE

Anna Korolovszky, HU

Adrianna Korszeń, PL

Sławomir Kosmynka, PL

Bartosz Kosowski, PL

Fabius Kossack, DE

Mykola Kovalenko, SK

Martyna Kowalska, PL

Matylda Kozera, PL

Thomas Kühnen, DE

Alicja Kultys, PL

Piotr Kunce, PL

Kwiaciarnia Grafiki, PL

Katharina Landisch, DE

Zofia Lasocka, PL

Gabriela Lasota, PL

Alessandro Latela, IT

Suzette Lautreamont, PL

Ken-Tsai Lee Design Lab, TW

Giltae Lee, JP

Yossi Lemel, IL

Jean-Benoit Levy, US

Petersen Lisa, DE (dwa plakaty)

Maria Lisicka, PL

Zuzanna Loch, PL

Uwe Loesch, DE

Pekka Loiri, FI

Patrycja Longawa, PL

Pengyang Lu, CN

Jiahui Luan, CN

Karolina Lubaszko, PL

Lynn & Dennis Gärtner, DE

Verena Mack, DE

Edyta Majewska, PL

Bartosz Mamak, PL

Marcin Markowski, PL

Manuel Mateu, AR

Holger Matthies, DE

Wojciech Mazur, PL

Kuba Mazurkiewicz, PL

Maria Mencwel, PL

Abraham Mendez, MX

Leonardo Mesa Cabrera, DE

Julia Mirny, PL

Iraj Mirza Alikhani, IR

Julian Montague, US

Renata Motyka, PL

Jaime Nieto, ES

Zuzanna Nikiciuk, PL

Damian Nowak, PL

Noviki Nowicki, PL

Finn Nygaard, DK

OKI OKI Studio, PL

Tomasz Olszyński, PL

Krystyna Oniszczuk-Dylik, PL

Liza Orlowska, PL

Otro Buerau, MX

Maria Pakier, PLF

Ondine Pannet, DE

Anna Parada, PL

Adán Paredes Barrera, MX

Daria Pasiecznik, PL

Wojciech Pawliński, PL

Mirosław Pawłowski, PL

Filip Pągowski, PL

Michał Pecko, PL

Felix Pfäffli, CH (dwa plakaty)

Gabriel Picard, FR

Kari Piippo, FI

Sándor Pinczehelyi, HU

Władysław Pluta, PL

Oleg Pochtar, UA

Dasha Podoltseva, UA

Santiago Pol, ES

Péter Pócs, HU

Nikodem Pręgowski, PL

Łukasz Radoliński, PL

Jan Rajlich Jr., CZ

Gunter Rambow, DE

Yuliya Ratnikova, GB

Zuza Rawa, PL

Łukasz Rayski, PL

Michael Reichen, CH

Anna Rendecka, PL

Kaja Renkas, PL

Ladan Rezaei, IR

Dominik Robak, PL

Alejandro Rodriguez Fornes, CU

Mateo Rossetti Santalucía, AR

Jean-Pol Rouard, BE

Stefano Rovai, IT

Jacek Rudzki, PL

Lonnie Ruiz, NI

Babak Safari, IR

Thierry Sarfis, FR

Sonni Scheuringer, DE

Luis Schulte Kellinghaus, DE

Greta Schulz, DE

Christopher Scott, US

Teresa Sdralevich, BE

Olga Severina, US

Silvia Sfligiotti, IT

Skala Design GmbH, CH (dwa plakaty)

Skolos-Wedell, US

Eugeniusz Skorwider, PL

Max Skorwider, PL

Ryan Slone, US

Santiago Solis, MX

Claudio Sotolongo, CU

Ola Sowińska, PL

Ariane Spanier, DE (dwa plakaty)

Radosław Staniec, PL

Jacek Staniszewski, PL

Agata Stańczak, PL

Kai Steinstraesser, DE

Tomasz Stelmaski, PL

Sarah Stendel, DE

Jakub Stępień, PL

Sebastián Strasnoy, AR

Marcin Strzałkowski, PL

Zupagrafika Studio, PL

German Suarez, AR

Natálie Švehlová, CZ

Andrea Szabó, HU

Dominika Szoplik, PL

Szymon Szymankiewicz, PL

Beata Świerczyńska, PL

Felipe Taborda, BR

Ikuho Tamura, JP

Parisa Tashakori, US

Komatsu Tasuku, JP

Tobias Thran, DE

Sascha Tittmann, CH

Jacek Tofil, PL

Maria Tołwińska, PL

Tobias Wenig i Karolina Pietrzyk, DE

Péter Tóth, HU

Tamás Tóth, HU

Laze Tripkov, MK

Annik Troxler, CH (dwa plakaty)

Niklaus Troxler, CH (dwa plakaty)

Vladimir Tsesler, CY

Joanna Tyborowska, PL

Nanako Ueda, JP

Maja Urbanek, PL

Vanessa Verillon, FR

Isana Wada, JP

Henning Wagenbreth, DE (dwa plakaty)

Julia Wakuła, PL

Jacek Walesiak, PL (dwa plakaty)

Aleksander Walijewski, PL

Mieczysław Wasilewski, PL

Han Wei, CN

WePlayDesign, CH

Agnieszka Węglarska, PL

Daniel Wiesmann, DE (dwa plakaty)

Andrzej Wieteszka, PL

Martin Woodtli, CH

Magdalena Wójcik, PL

Siguang Wu, CN

Jing Xiao, CN

Agata Yamaguchi, JP

Liran Yi, CN

Takanori Yoshida, JP

Catherine Zask, FR

Delin Zeng, CN

Dayi Zhang, CN

Yecoir Zhao, CN

Cao Qun Zhao Ge, CN

Peilin Zhou, CN

Jiaming Zhu, CN

Agnieszka Ziemiszewska, PL (dwa plakaty)

Barbara Zientek, PL

Zuzanna Ziętek, PL

Damian Ziółkowski, PL

Aleksander Znosko, PL (dwa plakaty)

Marcin Zonenberg, PL

Łukasz Zwolan, PL

Żaneta Żakowska, PL

Maja Żurawiecka, PL

Agnieszka Żyjewska, PL

Comments: 1